Paluba

Jsme multidisciplinární vzdělávací centrum, které se snaží propojovat lidi z oblasti pomáhajících profesí, kteří se chtějí nadále vzdělávat a přitom sdílet čas, prostor a zkušenosti s dalšími lidmi kolem sebe.

Kdo jsme & co děláme

Chybělo nám místo, kde bychom se mohli nezávisle scházet s kolegy z jiných oborů a přitom se vzdělávat. Našim posláním je vytvořit komunitu lidí (psychoteraputů, psychologů, pracovníků v sociálních službách, pedagogů, adiktologů, pracovníků ve zdravotnictví, studentů a zainteresovaných laiků), která se bude chtít scházet, rozvíjet a diskutovat. Společně proplouvat na palubě tématy jednotlivých oborů.

Dveře jsou otevřeny každému, kdo se bude chtít přidat. Chtěli bychom vytvořit živý organismus lidí, kteří se mohou navzájem obohatit.

Snažíme se přivádět přednášející, kteří mají v jejich oboru podobné zapálení jako my. Chtěli bychom poskytovat kvalitní přednášky, kde bude prostor pro dotazy, diskuzi i sdílení vlastních zkušeností. 

Zaměřujeme se hlavně na odbornost, péči, seberozvoj a získávání nových dovedností. Chceme sdílet společně čas, prostor a zkušenosti.

Aktuální harmonogram

Podpalubí

Kontakt

Děkujeme za vaši přízeň a nebojte se nám ozvat, pokud budete něco potřebovat. Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba
Mgr. Markéta Jančovičová

Telefon
+420730541947

Email
vcpaluba@gmail.com

Bankovní spojení s námi

115-8544910287/0100
(Při platbě, prosím, vždy uvádějte své jméno a zvolenou akci, na kterou se registrujete.)

Jak se k nám dostanete

Bruselská 266/14 
Vinohrady
Praha 2
120 00

Naleznete nás na adrese Bruselská 14, kousek od Náměstí míru. Sídlíme ve čtvrtém patře, bez výtahu, kde se kromě přednáškových cyklů uskutečňují také terapeutická sezení s našimi terapeuty. Naše prostory jsou velmi originální a snažíme se navodit příjemnou atmosféru, aby se zde našim klientům i nám příjemně spolupracovalo.