Paluba

Organizujeme setkávání, vzdělávání, praktické workshopy pro odbornou komunitu i širší veřejnost v rámci vzdělávacího centra

Kdo jsme & co děláme

Chybělo nám místo, kde bychom se mohli nezávisle vídat s kolegy z jiných oborů a přitom se vzdělávat. Našim posláním je vytvořit živý organismus lidí, kteří se budou chtít scházet, rozvíjet, diskutovat a mohou se navzájem obohatit. Naše dveře jsou otevřeny každému, kdo bude chtít společně proplouvat na palubě tématy jednotlivých oborů.

Zaměřujeme se hlavně na odbornost, péči, seberozvoj a získávání nových dovedností. Chceme sdílet společně čas, prostor a zkušenosti.

Dveře jsou otevřeny každému, kdo se bude chtít přidat. Chtěli bychom vytvořit živý organismus lidí, kteří se mohou navzájem obohatit.

Snažíme se přivádět přednášející, kteří mají v jejich oboru podobné zapálení jako my. Chtěli bychom poskytovat kvalitní přednášky, kde bude prostor pro dotazy, diskuzi i sdílení vlastních zkušeností. 

Zaměřujeme se hlavně na odbornost, péči, seberozvoj a získávání nových dovedností. Chceme sdílet společně čas, prostor a zkušenosti.

Podpalubí

Kontakt

Děkujeme za vaši přízeň a nebojte se nám ozvat, pokud budete něco potřebovat. Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba
Mgr. Markéta Jančovičová

Telefon
+420730541947

Email
vcpaluba@gmail.com

Bankovní spojení s námi

115-8544910287/0100
(Při platbě, prosím, vždy uvádějte své jméno a zvolenou akci, na kterou se registrujete.)

Jak se k nám dostanete

Bruselská 266/14 
Vinohrady
Praha 2
120 00

Naleznete nás na adrese Bruselská 14, kousek od Náměstí míru. Sídlíme ve čtvrtém patře, bez výtahu, kde se kromě přednáškových cyklů uskutečňují také terapeutická sezení s našimi terapeuty. Naše prostory jsou velmi originální a snažíme se navodit příjemnou atmosféru, aby se zde našim klientům i nám příjemně spolupracovalo.