Přednášky

Přednáškové cykly pro každého

Přidejte se k nám a nastupte na Palubu nových vědomostí, dovedností a zkušeností.

Vytváříme kolem oboru pomáhajících profesí skupinu lidí, kteří se chtějí nadále vzdělávat, setkávat se a diskutovat nad problematikou, která nás denně v našich praxích obklopuje.

Zapsat se můžete na:

  • Odborné přednášky jsou u nás prostorem pro získávání nových nebo prohloubení vlastních znalostí z oboru.
    Přednáška má odbornou hodnotu, její trvání je cca 1,5 hodiny a je pořádána pro 15 účastníků. Témata se prolínají celým spektrem oboru pomáhajících profesí. Cena jednotlivého vstupu na přednášku je 300 Kč.
  • Praktické workshopy se zaměřují na získání nových dovedností, užívání neobvyklých metod a zdokonalování jejich použití v praxi. Cílem je především seznámení účastníků s teorií, obsahem a zkoušením si metod na vlastní kůži.
    Workshop má praktickou hodnotu, jeho trvání je cca 2,5 hodinami a je pořádán pro 15 účastníků. Témata se prolínají celým spektrem oboru pomáhajících profesí. Cena jednotlivého vstupu na workshop je 400 Kč.

Pokud by vám chyběly nějaké informace, témata, na která byste se rádi zaměřili nebo byste chtěli přednášet, napište nám na vcpaluba@gmail.com. Budeme rádi za každý nový podnět, který by mohl vést ke zlepšení našich služeb.

Kontakt

Děkujeme za vaši přízeň a nebojte se nám ozvat, pokud budete něco potřebovat. Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba
Mgr. Markéta Jančovičová

Telefon
+420730541947

Email
vcpaluba@gmail.com

Bankovní spojení s námi

300370847/0300
(Při platbě, prosím, vždy uvádějte své jméno a datum akce, na kterou se registrujete.)

Jak se k nám dostanete

Bruselská 266/14 
Vinohrady
Praha 2
120 00

Naleznete nás na adrese Bruselská 14, kousek od Náměstí míru. Sídlíme ve čtvrtém patře, kde se kromě přednáškových cyklů uskutečňují také terapeutická sezení s našimi terapeuty. Naše prostory jsou velmi originální a snažíme se navodit příjemnou atmosféru, aby se zde našim klientům i nám příjemně spolupracovalo.