Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cykličnost a archetypy v životě ženy

16 listopadu, 2021, 18:00 - 20:30

Přednášející: Mgr. Klára Ulmannová

Klára je vystudovaná psycholožka a frekventantka daseinsanalytického psychoterapeutického výcviku. Velmi ji inspiruje jungiánský přístup, konkrétně práce s ženskými archetypy, jež propojuje její lásku k psychologii, ženské tematice, mytologii či výtvarnému umění. V současnosti působí v psychologické poradně Therapia v Praze, kde poskytuje individuální terapie a poradenství. Klára dokončuje výcvik ceremonialistky novodobých přechodových rituálů a sama začíná pořádat ženské kruhy. Zároveň spolupracuje s neziskovou organizací pomáhající ženám s psychickými problémy spojenými s mateřstvím. Její snahou je provázet ženy na cestě k vlastní přirozenosti, autentičnosti, ženskému zdraví a sebevědomí.

Anotace: V tomto semináři se zaměříme na to, jak můžeme skrz vědomý přístup k ženství podpořit také své ženské zdraví a sebevědomí. Naučíme se, jak začít naslouchat přirozeným cyklům a rytmům svého těla a plynout v souladu se všemi fázemi svého měsíčního cyklu. Povíme si, jaké existují ženské archetypy, a jak nám moudrost mytologických příběhů může pomoct k sebepoznání a objevení zdrojů své síly.

Cílová skupina: Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky. 

Cíl: Podpoření vědomého přístupu k ženství, přirozeným cyklům a rytmům svého těla. Představení ženských archetypů a zapojení jejich síly k objevení vlastních zdrojů.

Cena: 400Kč

Registrace: Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

Přidejte se k události na našem facebooku

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
16 listopadu, 2021
Čas:
18:00 - 20:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Vzdělávací centrum Paluba
Bruselská 266/14
Praha - Vinohrady, 120 00 Česká republika

Pořadatel

Markéta Jančovičová
Telefon:
+420730541947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com