Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Objevte svůj osobní poklad

23 listopadu, 2021, 18:00 - 20:30

Přednášející: Mgr. Alena Ptáčková

Věří v sílu přirozeného potenciálu ukrytého v každém člověku i v jeho schopnost naplno jej využít – v běžném a profesním životě i při sportu. Provází své klienty při jejich poznávání sebe sama a uvědomění si své jedinečnosti. Dochází tak k posílení jejich vnitřní stability, dokážou naplno využít své přirozené schopnosti, dosáhnout svých životních i profesních cílů, lépe čelit životním i profesním výzvám a zlepšit své vztahy s okolím. Vždy směřuje „k jádru“ věci.

Pro další informace navštivte web: http://www.ptacek-coach.cz

Anotace: Náročné životní situace v nás často vyvolávají stres. Jedním z faktorů, které k tomu přispívají, jsou pochybnosti o sobě samých. Mnohdy si je v sobě neseme již z minulosti. To nám pak brání v dosažení našich cílů. Chcete to změnit? Objevte svou vnitřní sílu – svůj osobní poklad!

Cílová skupina: Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky

Cíl: Cílem semináře je objevení vlastní vnitřní síly. Přednášející vás provede metodami, které vám pomohou k dosažení vlastních cílů.

Registrace: Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

Přidejte se k události na našem facebooku: 

Děkujeme a těšíme se na setkání.

 

Podrobnosti

Datum:
23 listopadu, 2021
Čas:
18:00 - 20:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Vzdělávací centrum Paluba
Bruselská 266/14
Praha - Vinohrady, 120 00 Česká republika

Pořadatel

Markéta Jančovičová
Telefon:
+420730541947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com