Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Terapeutická práce s osobami s poruchou osobnosti

7 prosince, 2021, 18:00 - 19:30

Přednášející: Mgr. Věra Zika

Věra vystudovala jednooborovou  psychologie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Pracovala jako terapeutka v TK Kaleidoskop a podílela si i na dalších  programech této organizace, která se dlouhodobě věnuje pomoci lidem s poruchou osobnosti. V současnosti pracuje v ambulanci klinické psychologie a psychoterapie ve Varnsdorfu a ve své soukromé psychoterapeutické praxi v Praze. Působí také jako lektorka vzdělávacích a podpůrných školení pro širší odbornou veřejnost s cílem osvěty a destigmatizace práce s lidmi s poruchou osobnosti.

Anotace: Cílem přednášky je seznámit posluchače se základními principy psychoterapeutické práce s lidmi s poruchou osobnosti v kontextu ambulantní i pobytové služby s důrazem na léčebné procesy v psychoterapeutické komunitě. Tento cíl bude posluchačům zprostředkován skrze sdílení profesních zkušeností psychoterapeutických postupů, které se ukazují v posledních letech jako jedny z nejefektivnějších (zejména dialekticko-behaviorální terapie).

Cílová skupina: Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky

Cíl: Přednášející vás provede jak odborným pohledem na práci s lidmi s poruchou osobnosti, tak hlavně praxí a praktickými úvahami , které se v dnešní době se jeví jako jedny z nejefektivnějších. 

Cena: 300 Kč

Registrace: Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

Přidejte se k naší stránce na Facebooku a potvrďte svou účasti na události: https://fb.me/e/2tibYJ509

Děkujeme a těšíme se na setkání.

 

Podrobnosti

Datum:
7 prosince, 2021
Čas:
18:00 - 19:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Vzdělávací centrum Paluba
Bruselská 266/14
Praha - Vinohrady, 120 00 Česká republika

Pořadatel

Markéta Jančovičová
Telefon:
+420730541947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com