Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Trauma v poli těla z pohledu neuro-bio-psychologického procesu

12 října, 2021, 18:00 - 20:30

400Kč

Přednášející Mgr. Barbora Petránková:

V poli terapie traumatu se pohybuji posledních deset let své praxe. Jelikož velká část mého profesního zrání probíhala v oblasti náhradní rodinné péče, nejčastěji zkoumám trauma komplexní vývojové. V rámci soukromé terapeutické praxe se ale setkávám s jeho nejrůznějšími podobami. Základní terapeutickou školou je pro mě učení C. G. Junga, cesta krkolomným polem traumatu mě postupně přivedla k mnoha dalším nástrojům a metodám (např. Focusing, postmoderní kolaborativní přístupy, Dyadická vývojová terapie, Práce v hliněném poli® a s terapeutickým pískovištěm, TRE, Access Consciousness – Bars).

Anotace: Po základní orientaci v šíři tohoto tématu společně prozkoumáme trauma jako komplexní neuro-bio-psychologický proces. Od obecného rámce, podaného v přirozeně prostých a srozumitelných obrazech, se odrazíme ke konkrétním potřebám a zájmům účastníků –  tak aby si každý odnesl něco užitečného pro svou praxi a vlastní život. Jak už dobře víme, trauma je uloženo v těle – skrze tělo a s jeho pomocí se tedy pokusíme přistoupit k celému průběhu setkání.

Cílová skupina: Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

Cíl: Představení trauma z více úhlů pohledu současných vědních disciplín s důrazem na praktická východiska práce s klientem.

Registrace: Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

Přidejte se k události na našem facebooku: https://www.facebook.com/Vzd%C4%9Bl%C3%A1vac%C3%AD-centrum-Paluba-105194795137062

Děkujeme a těším se na setkání.

 

Podrobnosti

Datum:
12 října, 2021
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Vzdělávací centrum Paluba
Bruselská 266/14
Praha - Vinohrady, 120 00 Česká republika

Pořadatel

Markéta Jančovičová
Telefon:
+420730541947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com