Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Využití základů koučinku a přístupu pozitivní psychologie ve službách pomáhajících profesí

8 března, 18:00 - 20:30

Přednášející Bc. Jana Kosová, MSc

Jana vystudovala nejprve bakalářskou část v oboru psychologie v Praze a poté aplikovanou pozitivní psychologii a psychologii koučinku na University of East London, kde také dokončila intenzivní koučovací výcvik. V současné době působí druhým rokem v Centru J. J. Pestalozziho, o.p.s. na pozici psychoterapeutky v krizovém centru, kde prohlubuje své zkušenosti jako frekventant psychoterapeutického výcviku v PCA směru. Dále se věnuje své soukromé koučovací praxi zaměřené na individuální transformace, ve které se zajímá zejména o oblasti psychické odolnosti, pohody, empatie, posttraumatického růstu a životního naplnění. Ve své koučovací praxi se Jana se opírá o kombinaci humanistického přístupu s prvky pozitivní psychologie.

Pro více informací navštivte stránky: www.janakosova.com

Anotace: V tomto workshopu se účastníci seznámí se základní teorií z oblasti koučinku, pozitivní psychologie a jejich vzájemnou provázaností. Společně prozkoumáme koučovací cíle, dovednosti i témata a techniky z pozitivní psychologie relevantní v kontextu koučinku. Důležitou součástí bude množství sebezkušenostních cvičení, která budou cílit na obohacení repertoáru dovedností, nástrojů a technik nejen při práci s klientem ve službách pomáhajících profesí, ale rovněž pro vlastní osobní rozvoj.

Cílová skupina: Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

Cíl: Cílem workshopu je seznámení účastníků se základní teorií koučinku a pozitivní psychologie a praktickým nácvikem sebezkušenostních cvičení, které se dají používat, jak při práci s klienty, tak pro vlastní osobní rozvoj. 

Cena: 400Kč

Registrace: Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

Přidejte se k události na našem facebooku: 

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
8 března
Čas:
18:00 - 20:30
Rubrika Akce:

Místo konání

Vzdělávací centrum Paluba
Bruselská 266/14
Praha - Vinohrady, 120 00 Česká republika

Pořadatel

Markéta Jančovičová
Telefon:
+420730541947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com