PSYCHOTERAPEUTICKÝ PŘÍSTAV

Tvoříme tým zkušených odborníků, který se zaměřuje na komplexní péči o duševní zdraví. Poskytujeme individuální terapii podle vašich potřeb.

Naše služba

Za několik let fungování Přístavu jsme dokončili své vzdělání, nabyli zkušenosti a utvořili tým, který poskytuje profesionální individuální psychoterapii. Psychoterapeutický přístav je prostor pro nás, kde dále působit, když dokončíme svou výcvikovou cestu a prostor pro vás, kde najít komplexní péči o duševní zdraví.

Objednat se k nám na psychoterapii je prosté, vyberte si jednoho z našich volných psychoterapeutů a domluvte si s ním termín prvního setkání. Pokud máte jakoukoliv nejasnost, vždy se můžete obrátit na náš e-mail: psychoterapie@terapeutickypristav.cz

Cena sezení je 1500,- Kč.

Někteří naši kolegové taktéž spolupracují s VZP, kdy je možné čerpat na terapii příspěvek https://dusevnizdravi.vzp.cz/.   

Do psychoterapie přijímáme klienty od 14 let výš. Nezletilí klienti potřebují pro docházení do psychoterapie potvrzení zákonného zástupce.

Terapeuti

Vycházíme z různých zázemí a specializací, ať už je to terapeutická komunita pro lidi s poruchou osobnosti, sociální služba nebo vedení týmů a projektů ve velkém korporátu. Pracujeme s tématy a problémy, se kterými budete do psychoterapie přicházet. Vybrat si nás můžete dle našich medailonků i profesních zkušeností. S emocemi, vztahy i nejrůznějšími potížemi pracujeme každý. Pokud však máte obavu, jestli zrovna Vaše téma patří do psychoterapie, vždy se nás můžete optat.

V současnosti aktualizujeme webové stránky, kolegové zde mají plno, nicméně někteří naši kolegové, kteří ještě na stránkách nejsou volno mají. V případě pomoci s výběrem nás neváhejte kontaktovat na psychoterapeutickypristav@gmail.com.

Daniel_page

Daniel Wagner

Na psychoterapii mě baví její pestrobarevnost. V rámci své psychoterapeutické práce působím v terapeutické komunitě Kaleidoskop pro lidi s poruchou osobnosti, věnuji se psychoterapeutickým i sebezkušenostním skupinám na školách i pro veřejnost a též mě naplňuje individuální…

více

Kontakt
daniel@terapeutickypristav.cz
Přijímá aktuálně nové klienty? Volno od července
Životopis

Dominika_page

Dominika Kostovová

Psychologie mě každodenně provází, jak v podobě psychoterapeutické, tak v podobě aplikované. Konkrétně ve formě poradenství a konzultací v business prostředí. Soustředím se převážně na individuální práci s klienty, proces upravuji na základě podmínek a růzností potřeb, které v terapii vyvstávají…

více

Kontakt
dominika@terapeutickypristav.cz
Přijímá aktuálně nové klienty? Momentálně plno
Životopis

Veronika_page

Veronika Talášková

Svět není fotografií, která je jednoznačně daná a objektivní. I když se to tak může na první pohled zdát. Od mala jsme vychováváni v rodině, potažmo institucích, státě, který má své zákonitosti a pravdy. Ty si ale každý z nás vykládáme jinak. Věřím, že každý z nás máme vliv na svou realitu…

více

Kontakt
veronika@terapeutickypristav.cz
Přijímá aktuálně nové klienty? Volno od září/října
Životopis

Eva_page

Eva Gerlachová

Setkávání s klientem vnímám jako cestu jeho osobního sebepoznání. Toto sebepoznání je více či méně usazené v jeho cestě a protkané zákoutími, která klienta na jeho cestě potkala. Během konzultací pracuji s pestrostí situací, vedu klienta cestou k vnitřnímu pochopení a směřuji k následné integraci…

více

Kontakt
eva@terapeutickypristav.cz
Přijímá aktuálně nové klienty? Volno od září/října
Životopis

Všichni naši psychoterapeuti mají dokončený akreditovaný psychoterapeutický výcvik nebo splněné všechny hodiny praktického vzdělávání v rámci současných standardů EAP a ČAP.

Je pro Vás naše terapie cenově nedostupná? Nejste si jistí, zdali je psychoterapie to, co hledáte? Vždy můžete využít naši službu dostupné cvičné psychoterapie a bezplatných informativních konzultací v rámci Terapeutického přístavu.

Poskytujeme finančně dostupné terapie a
podporujeme psychoterapeuty v jejich začátcích.